خدمات

طراحی و ساخت دستگاه های سفارشی

بر پایه نیاز مشتریان، گروه صنعتی نژد توانایی طراحی و ساخت دستگاه های سفارشی را دارد. همچنین برای راه اندازی خط تولید یک محصول، ما با مدلسازی و شبیه سازی های لازم آماده طراحی ۰ تا ۱۰۰ فرآیند ساخت بر پایه دانش و فناوری های روز دنیا هستیم.

نوسازی و بهینه سازی سامانه های کنونی

یکی از مهمترین فاکتورهای رقابت در بازار کنونی، فراوانی در کنار به روز بودن محصولات متناسب با نیازهاست. از این روی گروه صنعتی نژد بر این است که برای بالابردن کیفیت کالای ایرانی و فراگیر شدن عبارت “Made in Iran” در بازارهای جهانی، در کنار تولیدکنندگان صنایع گوناگون باشد. به همین منظور گروه مهندسی ما به نوسازی دستگاه های قدیمی در خطوط تولید و یا جایگزینی تکنولوژی های قدیمی با دستگاه های روز پرداخته و با بازطراحی فرآیند ساخت و خط تولید کارگاه ها و کارخانه ها با هدف بهبود خطوط تولید، با ارایه بهترین راهکارها برای افزایش همزمان تولید و کیفیت محصول در کنار کاهش هزینه ها، به تولیدکنندگان کمک می نماید.

مشاوره

تیم مشاوره گروه صنعتی نژد با سالها تجربه، پژوهش و همکاری با شرکتهای بزرگ درون و برون کشوری، یکی از بهترین کادر مشاوره در زمینه راه اندازی خطوط تولید و انتقال تکنولوژی را داراست که کارآفرینان و سرمایه گذاران را در همه مراحل همراهی می نماید تا سرمایه گذاری هوشمندانه و آینده داری را داشته باشند.

همکاری در نت

گروه صنعتی نژد همواره بر این باور است که هر دستگاهی که در این شرکت ساخته می شود همواره عضوی از این خانواده است و در شناسنامه خود نام شرکت سازنده را خواهد داشت. از این روی فروش یک دستگاه آغاز یک تعهد است به اعتماد مشتریان.

از این روی برای بالا بردن کارایی، کاهش هزینه های نگهداشت و اطمینان از ایمنی دستگاه تیم پایش وضعیت و بازرسی فنی ما آماده انجام بازرسی های دوره ای می باشد. دستگاه های کارکرده نیز در صورت خرابی یا فرسایش پس از ارزیابی تیم تعمیرات ما بازسازی گردیده و نوسازی می گردند.